Dyrektor Regionalny Sprzedaży

(cała Polska) nr ref.: DRS/15/P​

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie sprzedaży we współpracy z Pośrednikami i Dostawcami w podległym regionie.
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z Klientami firmy.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji leasingowej.
  • Współpraca z dostawcami środków trwałych (dealerzy, producenci)
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy (branża leasingowa lub finansowa).
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • Zdolność nawiązywania kontaktów handlowych – warunek.
  • Systematyczność i komunikatywność.
  • Motywacja do pracy.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne.
  • Dostęp do 12 banków oraz 12 firm leasingowych.
  • Możliwość samodzielnego ustalania stawek prowizyjnych dla podległych punktów.
  • Rozbudowane szkolenie wstępne.
  • Wsparcie menadżerskie praktyków z wieloletnim doświadczeniem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji  (CV i list motywacyjny) w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: rekrutacja@10leasing.pl w tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny ogłoszenia.

Do oferty prosimy dołączyć sformułowanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.”

Otworzyliśmy nową filię w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu!
Dorota Munio,
+48 723 190 695