Specjalista ds. lesingu

(cała Polska) nr ref.: SL/15/ P

Główne zadania:

  • Aktywne, bezpośrednie pozyskiwanie klientów, dostawców
  • Sprzedaż usługi leasingu oraz negocjowanie warunków transakcji
  • Współpraca z dostawcami środków trwałych (dealerzy, producenci)
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ( lub w trakcie studiów)
  • Doświadczenia w sprzedaży (mile widziane w branży finansowej lub motoryzacyjnej).
  • Nastawienie na realizację założonych celów sprzedażowych.
  • Zdolność nawiązywania kontaktów handlowych – warunek
  • Systematyczność i komunikatywność.
  • Znajomość środowiska Windows.
  • Motywacja do pracy.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • Dostęp do 12 banków oraz 12 firm leasingowych
  • Rozbudowane szkolenie wstępne,
  • Wsparcie menadżerskie praktyków z wieloletnim doświadczeniem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji  (CV i list motywacyjny) w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: rekrutacja@10leasing.pl w tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny ogłoszenia.

Do oferty prosimy dołączyć sformułowanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.”

Otworzyliśmy nową filię w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu!
Dorota Munio,
+48 723 190 695