WIEMY JAK BAZPIECZNIE POZYSKAĆ

LEASING NA ROZWÓJ FIRMY!

DARMOWA KONSULTACJA

TEN LEASING POMOŻE CI ROZWINĄĆ SKRZYDŁA

O nas

leasing warszawaJesteśmy Kancelarią Finansową dla firm.

 

Działamy tylko na zlecenie naszych klientów.

Specjalizujemy się w Leasingach o dużych wartościach jak i naprawianiu procesu w dostarczaniu finansowania dla firm które otrzymały odmowy uzyskania leasingu .
Cyklicznie monitorujemy i weryfikujemy oferty banków i firm leasingowych jak i ich podejście do klientów z danych branż.
Dostarczamy i procedujemy rozwiązania finansowe w postaci leasingu , kredytu i gwarancji bankowych.
Nasze działanie nastawione jest na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych. Wiemy, jakie wymagania stawia prowadzenie biznesu, ponieważ sami aktywnie zajmujemy się działalnością gospodarczą od 1993 roku.

Posiadamy specjalistów z praktyka ponad 15 lat pracy na stanowiskach menadżerskich w sektorze bankowo finansowym.

Współpracujemy z najlepszymi firmami leasingowymi oaz bankami, aby spełnić oczekiwania przedsiębiorców w zakresie pozyskiwania finansowania dla rozwoju ich biznesów.

Pomagamy, doradzamy, szkolimy i wspieramy przy planowaniu rozwoju firm.
leasing nieruchomości, leasing sprzętu budowlanego, leasing samochodów osobowych , leasing samochodów dostawczych, leasing linii technologicznych, leasing maszyn przemysłowych jak i leasing sprzętu IT to nasza codzienna praca.

Współpracujemy z ponad 10 największymi bankami, firmami leasingowymi i faktoringowymi w Polsce. Przez ostatnie 4 lata bardzo dużo zmieniło się w zakresie odpowiedzialności przedsiębiorców. Naszym klientom staramy się skutecznie służyć w zrozumieniu nowych ryzyk i odpowiedzialność, jaka na nich ciąży przy prowadzeniu i rozwoju przedsiębiorstwa oraz dobierać dla nich jak najlepsze rozwiązania finansowe.

Strony internetowe Olsztyn
Budowa stron internetowych
leasing warszawa